Stichting Verzorgingshuis De Koperhorst

Stichting verzorgingshuis de Koperhorst is een kleine zelfstandige organisatie die verschillende soorten wonen en zorg aanbiedt aan ouderen.

Tevens willen wij een functie in de wijk zijn waar ontmoeting en dagbesteding mogelijk is.

 

 

 

Om alvast een kijkje in...

Locaties

Stichting Verzorgingshuis De Koperhorst - Bezoekadres
Paladijnenweg 275
3813 KA Amersfoort
Nederland

Vacatures

Stichting Verzorgingshuis De Koperhorst
Welkom bij Stichting Verzorgingshuis de Koperhorst! Vind je het leuk om in een gastvrije, zelfstandige zorgorganisatie in Amersfoort te werken? Wij zijn op korte termijn op zoek naar een medewerker huishouding om ons...
Stichting Verzorgingshuis De Koperhorst
Welkom bij Stichting Verzorgingshuis de Koperhorst! Vind je het leuk om in een gastvrije, zelfstandige zorgorganisatie in Amersfoort te werken? Wij zijn op korte termijn op zoek naar een woonondersteuner om ons team te...
Stichting Verzorgingshuis De Koperhorst
Welkom bij Stichting Verzorgingshuis de Koperhorst! Vind je het leuk om in een gastvrije, zelfstandige zorgorganisatie in Amersfoort te werken? Wij zijn op korte termijn op zoek naar een helpende nvieau 2 om ons team te...
Stichting Verzorgingshuis De Koperhorst
Welkom bij Stichting Verzorgingshuis de Koperhorst! Vind je het leuk om in een gastvrije, zelfstandige zorgorganisatie in Amersfoort te werken? Wij zijn op korte termijn op zoek naar een verzorgende nvieau 3 om ons team...
Stichting Verzorgingshuis De Koperhorst
Welkom bij Stichting Verzorgingshuis de Koperhorst! Vind je het leuk om in een gastvrije, zelfstandige zorgorganisatie in Amersfoort te werken? Wij zijn op korte termijn op zoek naar een verpleegkundige nvieau 4 om ons...

Informatie

Telefoon: 
033 472 62 14
Werkvelden: 
Verpleeg- en verzorgingshuizen